Kovo 20 d. – Žemės diena

Artėjant Žemės dienai, kovo 19 d. gimnazijos mokytojai ir mokiniai dalyvavo nuotolinėje konferencijoje, skirtoje Žemės dienai.
Konferenciją pradėjo biologijos mokytoja Birutė kalbėdama apie Žemės dienos atsiradimo pradžią, apie šios dienos svarbą. Priminė, kaip šią dieną paminėdavome gimnazijoje.
Konferencijos metu gimnazistės deklamavo savo kurtus eilėraščius apie žemę. III – IV klasių gimnazistai pristatė kurtus koliažus, skaitė parengtus pranešimus apie Žemės grožį, įspūdingiausias pasaulio vietas ir problemas bei pavojus, kurie gresia mūsų planetai.
Girdėtus pranešimus apibendrino geografijos mokytoja Daiva ir chemijos mokytoja Aida.
Ačiū mokiniams ir mokytojams už gražią ir prasmingą konferenciją.
P. S. Gimnazijos facebook paskyroje galite peržiūrėti mokinių socialines reklamas apie rūšiavimą ir pamatyti kitus mokinių darbus, skirtus Žemės dienai.