Kviečiame dalyvauti!

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti vaizduojamojo meno konkurse „Mano piliakalnis“.

Istoriją kuriame mes patys. Jos nenutrūkstantis tęstinumas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Prisilietimas prie istorijos paminklų padaro mus veiklia jos dalimi.

Vaizduojamojo meno konkursas „Mano piliakalnis“ būtent tam ir skirtas. Kaip žinia, 2017-ieji paskelbti Piliakalnių metais. Piliakalniai yra baltų kultūros ir ankstyvosios Lietuvos valstybės simbolis, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybingumo liudijimas ir tautinio atgimimo sąjūdžio įkvėpimo šaltinis.

KVIEČIAME pasirinktomis vaizduojamojo meno formomis ir technikomis (fotografija, tapyba, grafika, audimas, medžio drožyba, lipdymas ir kt.) įamžinti piliakalnio ar prie jo esančios gyvenvietės, šventvietės, kapinyno, pilkapio, senųjų kelių vietas.

Plačiau apie konkurso sąlygas: http://www.lekus.lt/n/keliaudami-po-lietuva-fiksuokite-jos-piliakalnius-ir-dalyvaukite-konkurse/

© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018