AČIŪ…

„Metai gimnazijoje praskrieji tarsi viesulas, ypač paskutinieji. Čia patyrėme daug ypatingų akimirkų, o kai kurie subrendome kaip asmenybės. Ši mokykla man ypatinga, nes joje jaučiausi kaip namuose, į kuriuos visuomet norisi sugrįžti. Mokytojai čia kaip tėvai, su kuriais galima diskutuoti įvairiomis temomis, gauti ne tik su mokslais susijusių patarimų, bet ir gyvenimiškų. Kartais mokytojai pasakydavo ką nors griežčiau, tačiau tai darė ne iš piktos valios, bet mūsų labui.

Senvagės gimnazija yra ypatinga, nes nuolat kaip nors atsinaujina, mokytojai ir mokinių parlamentas sugalvoja įdomių renginių, akcijų. Kiekvienais mokslo metais matydavome bei patirdavome naujoves, skirtas mokymosi kokybei gerinti.

Renginiai, vykę gimnazijoje, labai suartino dvyliktokų klases ir visi tapome viena didele klase. Todėl tariu AČIŪ Jums, mieli bendraklasiai, už drauge praleistas akimirkas.

Šiandien noriu padėkoti ir administracijai, ypač direktorei, už rūpestį. Tariu AČIŪ mokytojams, ypač auklėtojoms, už buvimą dar vienais tėvais. Ačiū bendraklasiams, kad manimi pasitikėjote ir leidote būti Jūsų seniūne ketverius metus.

Linkiu visiems rasti dalykus, kurie Jums teikia laimę ir kasdien vis labiau priartėti pilnatvės ir įgyvendinti visas svajones, kad ir kokios nepasiekiamos jos atrodytų.“

IVb abiturientė Danielė Kieraitė