„Auksinio liūto“ komandoje ir Senvagės gimnazistas!

Šių metų gegužės 11 d. menininkių Rugilės Barzdžiukaitės, Vaivos Grainytės ir Linos Lapelytės opera-performansas „Saulė ir jūra (Marina)“ Venecijos bienalėje pelnė prestižinį „Auksinį liūtą“ už Nacionalinį pasirodymą. Bienalės komisija Lietuvą apdovanojo už eksperimentinę paviljono dvasią, netikėtą požiūrį į šalies pristatymą ir kūrybingą erdvės pritaikymą brechtiškai operai, taip pat už išradingą sąveiką su Venecijos miestu ir jos gyventojais. „Saulė ir jūra (Marina)“ yra poilsio ir šiuolaikinio gyvenimo kritika, sudainuota eilinius žmones įkūnijančių atlikėjų ir savanorių lūpomis, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Gimnazijos bendruomenė sveikina menininkes, o tuo pačiu džiaugiasi ir didžiuojasi, kad vienas iš atlikėjų šiame performanse buvo mūsų buvęs gimnazistas Lukas Vaičiūnas. Lukas antradienį lankėsi gimnazijoje dar kupinas emocijų ir įspūdžių. Mielai gerdamas arbatą papasakojo, kaip pats pateko į grupę, kurie dainavo operoje-performanse „Saulė ir jūra (Marina)“, pasidalino įspūdžiais, kai į vietą, kurioje viskas vyko, pradėjo plūsti žiūrovai ir koks jausmas dabar susilaukti tiek dėmesio.
Ačiū Lukui už skirtą laiką, nuoširdumą ir įspūdžius. Gimnazijos bendruomenė linki, kad tai būtų tik nuostabi pradžia puikiai ateičiai.