Gimnazijos taryba

Gimnazijos taryba yra aukščiausioji savivaldos institucija, telkianti mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam gimnazijos valdymui, padeda spręsti gimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems gimnazijos interesams.

Gimnazijos tarybos nariai:

Elektroninio pašto adresas
Mokytojų atstovai
Mokinių tėvelių atstovai
Virgilijus Juodišius
Ugnė Baronienė
Virginija Paukštienė
Jūratė Vang
Asta Galašanskytė
Mokinių atstovai
Kotryna Bikulčiūtė
Gabija Makštelytė
Ieva Giedraitytė
Aurimas Raškevičius
Karolina Šmaro

Gimnazijos bendruomenės nariai, turintys pasiūlymų dėl gimnazijos veiklos tobulinimo, kviečiami kreiptis į bet kurį iš gimnazijos tarybos narių.