Mokytojai

Eil. nr.  Mokytojo vardas ir pavardė    Kvalifikacinė kategorija  Kabinetas Mokomojo dalyko konsultacijų laikas (savaitės diena, laikas)
1. Daiva Sasnauskienė Dailės vyresnioji mokytoja 311  
2. Birutė Balsevičienė Biologijos mokytoja metodininkė 303 Penktadienis, 12.00-12.45
3. Ilona Bingelienė Vokiečių k. vyresnioji mokytoja 324

Pirmadienis, 10.00-12.00,
trečiadienis, 12.00-13.30

4. Sigrida Bernotienė Anglų k. vyresnioji mokytoja 328  
5. Elena Černienė Tikybos vyresnioji mokytoja 305  
6. Rūta Čėsnienė Lietuvių k. mokytoja metodininkė 307 Antradienis, 14.40-15.40
7. Alma Čiapienė Istorijos mokytoja metodininkė 323 Trečiadienis, 13.00-14.00
8. Jolanta O. Dangelienė Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja 319  
9. Jurga Donelienė Matematikos mokytoja metodininkė 208 Pirmadienis, 13.50-14.35 Trečiadienis, 14.40-15.25
10. Rūta Gadeckienė Kūno kultūros mokytoja metodininkė 116 Trečiadienis, 13.40-14.25
11. Laima Galatiltienė Matematikos mokytoja metodininkė 207 Antradienis 8.00-8.45, 11.00-11.30
12. Ingrida Grigonienė Muzikos vyresnioji mokytoja 220  
13. Raimonda Kisielienė Lietuvių k. mokytoja metodininkė 301 Pirmadienis, 13.00-14.00
14. Natalija Mazgo Prancūzų k. vyresnioji mokytoja 209 R1  
15. Aida G. Makarevičienė Chemijos vyresnioji mokytoja 302  
16. Daiva Milašiūtė Geografijos vyresnioji mokytoja 306  
17. Lina Padribonienė Fizikos mokytoja metodininkė 202 Pirmadienis, 14.45-15.30
18. Rimas Pedzevičius Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas 205  
19. Neringa Pinelienė Rusų k. vyresnioji mokytoja 210 R2 Trečiadienis, 13.00-13.50
20. Gitana Pranckūnienė Istorijos vyresnioji mokytoja 213 Antradienis, 13.45-14.30
21. Renata Sokolovska Anglų k. mokytoja metodininkė 128 Pirmadienis, 13.50-14.35
22. Miglė Šatkauskienė Matematikos vyresnioji mokytoja 320  
23. Vaiva Šarmavičienė Etikos vyresnioji mokytoja 304  
24. Jurgita Tamulaitytė Anglų k. mokytoja metodininkė 308  
25. Mindaugas Urbanavičius Kūno kultūros mokytojas metodininkas 116 Trečiadienis, 13.40-14.25
26. Ima Vilniškaitienė Lietuvių k. vyresnioji mokytoja 329 Trečiadienis, 13.50-14.45
27. Dalia Žabaitė Technologijų mokytoja metodininkė 106 Antradienis, 12.55-13.40
28. Daiva Strielkūnienė Ekonomikos mokytoja ekspertė 320  
29. Zita Butkevičiūtė Matematikos vyresnioji mokytoja 201 Pirmadienis, 13.50-14.35

 

© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2017