Diena galerijoje

4a klasės mokiniai kovo 14 dieną praleido Vilniaus paveikslų galerijoje, įsikūrusioje Chodkevičių rūmuose. Ten vyko anglų kalbos, dailės ir lietuvių kalbos pamokos. Mokiniai apžiūrėjo dailininkės Patricijos Jurkšaitytės parodą ,,Iliuzoriumas“ ir atliko užduotis anglų kalba – bandė rasti piešinius pagal jų angliškus aprašymus, patys pasakojo apie tapybos darbus, stengėsi pamatyti ir perprasti dailininkės kuriamą iliuziją. Muziejaus edukatorė Augustina Ivanauskaitė papasakojo kai kurių paveikslų sukūrimo istoriją, pristatė dailininkės taikomas technikas, atsakė į mokinių klausimus. Tada ketvirtokai mokėsi kompozicijos, komponavo savitus paveikslus, o kūrinio istoriją papasakojo draugams. Išgirdome daug  tikrai įdomių, netikėtų, šmaikščių ir rimtų pasakojimų įvairiomis kalbomis.

Mokytojos Lina ir Daiva