Eko konferencija „Mano EKO idėja. Prikeltas antram gyvenimui“

Lapkričio 26 d. Gimnazijoje vyko baigiamasis projekto renginys – eko konferencija-paroda. Joje dalyvavo 20 Vilniaus miesto, Vilniaus r., Šalčininkų r. mokyklų ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centras. Parodai darbus pateikė 101 moksleivis, viso eksponuota 88 darbai. Konferencijos metu perskaityta 18 pranešimų. Konferencijos metu nagrinėtos aktualios perdirbimo, rūšiavimo ir antrinio žaliavų panaudojimo galimybės. Nutarta tokias konferencijas organizuoti kiekvienais metais. Jų metu orientuotis į tiriamuosius darbus bei perdirbimą. Taip pat kalbėta ir apie meninį darbų aspektą – parodai pateikiami darbai turi būti kokybiški ir originalūs.
Ši konferencija, tai baigiamasis Vilniaus miesto savivaldybės remiamo Visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto ,,Prikeltas naujam gyvenimui“ renginys. Baigiamasis, bet ne paskutinis, nes visos projekto metu organizuotos veiklos yra tęstinės.
Nuotraukos II b klasės gimnazisto Viktoro Radzevičiaus