Europos žaliasis kursas

Gegužės 7 d. vyko nuotolinis  renginys „Europos žaliasis kursas“, skirtas Europos dienai  paminėti.  Jame dalyvavo 3 gimnazijų, kurios yra projekto „Mokyklos- Europos Parlamento ambasadorės“ dalyvės, vyresnieji ambasadoriai (mokytojai), jaunesnieji projekto ambasadoriai ir mokiniai. Tai Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazija, Vilniaus Senvagės gimnazija ir Turgelių „Aistuvos“ gimnazija. Renginio pradžioje Europos Parlamento narys Bronius Ropė pristatė „Europos žaliąjį kursą“, atsakė į mokinių klausimus. Po to gamtosaugines veiklas pristatė Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos moksleivė bei  mūsų gimnazistas Arnoldas L.
Visi norintys galėjo pasivaržyti protmūšyje  „Ką žinau apie Europos žaliąjį kursą?“.