I a pamoka Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Vasario 8-oji – jau pasiilgta išvykų, ekskursijų, mokymosi kitoje aplinkoje diena. Šį kartą I a išsiruošė į viešąją Adomo Mickevičiaus biblioteką, kuri neseniai vėl pakvietė savo skaitytojus atsinaujinusi po restautacijos. Bibliotekos gidė papasakojo apie supaprastintą leidinių skolinimąsi ir grąžinimą, aprodė patogias erdves individualiam ir grupiniam kūrybiniam darbui, parodė erdves poulsiiui ir bendravimiui, muzikos perklausos, vaizdo įrašų peržiūros įrangą, pristatė išskirtines kolekcijas besidomintiems Adomo Mickevičiaus kūryba ir Vilniaus regiono krašto istorija. Bibliotekos erdves puošiaOrnamentai, paveikslai ant sienų net iš XVIII ir XIX amžių, yra 13 rekonstruotų senų koklinių krosnių.Dar prieš kelis dešimtis metų čia buvo ir biblioteka, ir butai, o 17 bute gyveno lietuvių rašytoja Šatrijos Ragana. Dalis mokinių buvo sužavėti filmų erdve palėpėje, kurioje galima žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir pasižvalgyti pro langus į Vilniaus senamiestį ir net pamatyti Gedimimo pilį!

Muzikos mokytoja Rūta Vyšniauskienė