II a ir III b klasių Šeimos dienos minėjimas

Š. m. gegužės 11 d. III a ir III b klasių mokiniai, jų tėvai ir klasių vadovės susirinko paminėti Šeimos dienos, apibendrinti mokslo metų pasiekimų. Mokiniai pasidalino savo veiklos karantino sąlygomis rezultatais, papasakojo, kaip  rengė Šimtadienio šventę dvyliktokams, su kokiais iššūkiais susidūrė. Mokiniai papasakojo tėveliams, kaip jiems sekasi patyriminė veikla, kurioje dalyvauja nuo metų pradžios.III a klasės mokinė Patricija papasakojo apie savo veiklą žirgyne ..Juodasis gražuolis”, dalyvavimą jojimo varžybose, Melanija pristatė savo pasiekimus paplūdimio tinklinio čempionatuose, Aleksas parengė pasakojimą apie futbolo klubą ,, Žalgirietis”, kuriame žaidžia net keletas klasės vaikinų ir apie komandos pasiekimus.III b klasės mokinė Augustė Kuncevičiūtė dalijosi mintimis apie Šimtadienio programą, Evita pasakojo, kaip įgyvendino virtualaus 100 dienų tradicinio kalendoriaus idėją.. Aurimas  kalbėjo, kokias patyrimines veiklas vykdė per mokslo metus ir kokių kompetencijų įgijo. IIIb klasės vadovė pristatė eko projektą ” Medžiai mokyklos teritorijoje”. III a klasės vadovė pasidžiaugė Gabijos pasiekimu – laimėta Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiada.Smagu buvo pasimatyti abiejų klasių bendruomenėms ir pasidalinti metų pasiekimais!Dėkojame abiejų klasių tėveliams už palaikymą.
Klasių vadovės Rūta ir Daiva