Integruota lietuvių kalbos ir muzikos pamoka „Susidudenkim kaip girios paukšteliai“

Balandžio 12 d. vyko integruota lietuvių kalbos ir muzikos pamoka I a klasei, kurią pavadinome festivaliu „Susidudenkim kaip girios paukšteliai“. Mokiniai susiskirstę į grupes atliko savo sukurtas muzikines kompozicijas įvairiais instrumentais: dūdelėmis, švilpynėmis, gitara, būgneliais, savos gamybos instrumentais. Mokiniai vertino vieni kitų pasirodymus ir kūrė interviu. Dvyliktokai dalyvavę pamokoje kaip žurnalistai rašė festivalio recenziją.
Po pamokos visi išskubėjo į Šaulių metams paminėti skirtą užduočių sūkurį gimnazijos koridoriuose. Mokiniai turėjo atlikti po 6 įvairaus sunkumo užduotis, kelias parengėme ir mes: reikėjo iš kelių išsitrauktų raktinių žodžių sukurti skanduotę ir ją paskanduoti, taip pat mokiniai kūrė šaulių sienlaikraštį „Trimitas“, sprendė teminį kryžiažodį bei dėliojo Šaulių įsakymų dėlionę.
Manome, kad tokios aktyvios pamokos padeda įsitraukti į ugdymąsi daugiau mokinių, skatina jų smalsumą, norą siekti rezultatų.

Lietuvių kalbos mokytoja Rūta Čėsnienė
muzikos mokytoja Rūta Vyšniauskienė