Istorijos pamoka apie partizanus

„Žalios girios, pušynėliai
Tai – mano namai.
Narsūs vyrai partizanai
Tai – mano draugai”

Netradicinę pamoką apie partizanus šią savaitę gimnazistams vedė jaunieji šauliai Julius, Justinas, Ervinas ir Vytautas. Pamokoje vaikinai ne tik kalbėjo apie rezistencijos laikotarpį, pristatė partizanus, bet ir suteikė galimybę bent maža dalele prisiliesti prie istorijos. Julius pristatė savo ir tėčio surinktos kolekcijos apie rezistencijos laiką dalį. Gimnazistai galėjo apsivilkti autentiškus rūbus, apžiūrėti įvairius daiktus. Gyvos pamokos – tai naudingas mokymasis. Mokiniai gali ne tik išgirsti, bet ir pamatyti. Tikime, kad tai padės geriau suvokti mūsų praeitį ir kiek žmonės stengėsi, kad šiandien turėtume laisvę  bei neribotas galimybes. 

Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Kristina ir istorijos mokytoja Alma