Istorijos pamoka Medininkuose ir Muitinės muziejuje

Šiandien Ic ir IIb klasių gimnazistai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje. Pirmiausia visi vykome į Medininkų memorialą šalia Lietuvos – Baltarusijos pasienio, kur istorijos pamoką vedė vienintelis likęs gyvas per Medininkų žudynes Tomas Šernas. Mokiniai ir mokytojai atidžiai klausėsi prisiminimų, pamąstymų apie laisvę bei vertybes. T. Šernas atsakinėjo į jam užduotus klausimus. Visus žavėjo puikus humoro jausmas iš žmogaus, kuriam teko daug išgyventi. Gavome ne tik istorijos žinių, bet ir dovanų dvi knygas su autografu. Po pamokos grįžome į Vilnių, Muitinės muziejų. Čia puikus gidas vedė ekskursiją, muitininkai demonstravo turimą techniką, žavėjo kinologų pasirodymas su šunimis. Išvyką pabaigėme vaišindamiesi arbata, kakava, pyragaičiais ir pokalbiu su muitininkais bei T. Šernu. 
Mokytojos Kristina, Gitana ir Eglė