Išvyka į Daugus

Gegužės 15d. Senvagės gimnazijos mokiniai jau ketvirtą kartą vyko į Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos dešimtus metus organizuojamą projektą „Mirono kelias“. Šiuo projektu siekiama supažindinti varžybų dalyvius su kunigo, Lietuvos nepriklausomybės akto signataro, ministro pirmininko Vlado Mirono veikla ir jo nuopelnais Lietuvai. Mokiniai ir mokytojai dalyvavo šv. Mišiose Bukauciškių koplyčioje, merginų ir vaikinų komanda rungtyniavo estafetiniame bėgime nuo koplyčios iki Daugų Vlado Mirono gimnazijos, gimnazijos aktų salėje vyko istorinių žinių konkursas. Uždarymo metu visi dalyviai gavo atminimo dovanėles. Prie gimnazijos sienos buvo atidengta paminklinė lenta, skirta kunigui, nepriklausomybės akto signatarui Vladui Mironui.