Išvyka į parodą „Studijos 2019“


Vasario 8 d. gausus mūsų gimnazistų būrys lankėsi LITEXPO  vykusioje parodoje  „Studijos 2019“.

„Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu moto  lankytojus pasitiko 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda.

2019 metų parodos tema – karjeros planavimas. Parodoje mokiniai galėjo sužinoti, kaip pasiruošti karjeros planavimui, kokia darbo rinkos dabartis ir ateitis, kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių, kaip savo pomėgį paversti verslu, kaip teisingai rašyti savo pirmąjį CV ir ką svarbu paminėti motyvaciniame laiške, kaip drąsūs sprendimai padeda karjeroje, kodėl kūrybiškumas yra tokia svarbi kompetencija ir daug kitų įdomių dalykų.

Parodoje dalyvavo 200 Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, kalbų mokymo bendrovių, Lietuvos verslo įmonių, per 50 užsienio universitetų ir kolegijų., vyko daugiau nei 100 įkvepiančių renginių ir susitikimų, penkios salės studijų programų ir mokymosi galimybių, alternatyvių pasiūlymų, beprotiškiausių inovatyvių idėjų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų.

 Moksleiviai gavo pačią naujausią informaciją apie  studijas Lietuvoje ir užsienyje, susipažino su reikalingiausiomis ir naujausiomis profesijomis, karjeros ir verslo perspektyvomis, stažuotėmis ir savanoryste.

                      Mokytoja Gitana Pranckūnienė