IV – okai muziejuje ištarė „Būti ar nebūti“

IV – okai muziejuje ištarė „Būti ar nebūti“

Š.m. spalio 23 d. IV- okų teatro grupė lankėsi Muzikos, teatro ir kino muziejuje, įsikūrusiame Radvilų mažuosiuose rūmuose. Charizmatiškas gidas įdomiai papasakojo apie muziejaus eksponatus (ypač visus sudomino Boriso Dauguviečio auskaras, kurio kopija dabar įteikiama jauniesiems įdomiems aktoriams), pagrojo vargonais, leido paklausyti, kaip skamba senovinis gramofonas.
Dar įdomiau buvo vienoje iš salių, įrengtoje kaip spektaklio scena, patekome į paslaptingą teatro pasaulį. Mūsų gidas deklamavo Viljamo Šekspyro sonetus, parodė ištraukas iš Eimunto Nekrošiaus spektaklio „Hamletas“. Gimnazistai dalyvavo edukacijoje „Būti ar nebūti“: skaitė vaidmenimis įžymiojo kūrinio dialogus, galėjo pabūti tarp spektaklio „Hamletas“ dekoracijų. Pasijutome tikrais aktoriais, iš muziejaus išsinešėme dalelę teatro magijos.
Teatro ir lietuvių kalbos mokytoja Rūta Čėsnienė