Abiturientų Netradicinio ugdymo diena

Vasario 9-ąją Netradicinio ugdymo dieną gimnazijos abiturientai praleido Vilniaus universiteto bibliotekos padalinyje Saulėtekyje.

 

2013 m. vasario 6 dieną, po 1414 dienų vykusių statybos darbų, duris atvėrė Vilniaus universiteto bibliotekos Nacionalinis atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC). Tai pirmasis Saulėtekio slėnio statinys, apie kurį vėliau iškilo kiti mokslo ir verslo pastatai. IVa ir IVt klasės mokiniai aplankė šį unikalų statinį, susipažino su studentų mokymosi aplinką, vartė įvairias mokslines, grožines, meno  knygas.

Mokiniai džiaugėsi, kad neužilgo tapę studentais turės puikią vietą su bendramoksliais mokytis.

IVa ir IVt klasių vadovės Laima Galatiltienė ir Dalia Žabaitė

  • 20170209_110132

© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018