Aštuntokų išvyka į Molėtus

Jau tapo tradicija, kad mūsų klasės mokiniai mokslo metų pabaigoje vyksta į ekskursiją. Šįmet aštuntokai nusprendė aplankyti Molėtų kraštą.

Visi žinome, kad šio rajono puošmena yra ežerai, miškai, piliakalniai. Išvykos metu aplankėme vieną aukščiausių Lietuvoje apžvalgos bokštų. Prieš mūsų akis atsivėrė nuostabus kraštovaizdis. Ne pirmą kartą buvome ir Molėtų observatorijoje, tačiau čia kiekvieną kartą gali išgirsti kažką nauja ir įdomaus.

Labai įdomu buvo susipažinti su Bitininkystės muziejaus eksponatais. Nustebino ši sena tradicija Lietuvoje, puiki galimybė palyginti senuosius bitininkystės įrankius ir naujus.

Kelionę paįvairinome iškyla gamtoje, kur galėjome pasikepti dešrelių ar pasivaišinti kitais užkandžiais, pažaisti judriuosius žaidimus.

Kelionė buvo labai įdomi ir sėkminga dar ir todėl, kad pasitaikė saulėta diena. Patirti įspūdžiai ilgai neišblės, maloni patirtis bus tikrai naudinga.

Klasės vadovė Raimonda Kisielienė

2017-06-01