Padėkos mokytojams

41-oji abiturientų laida dėkoja mokyklos administracijai, mokytojams, valgyklos darbuotojams ir visam dirbančiam mokyklos personalui už suteiktas žinias, rūpestį ir palaikymą visus tuos metus, kuriuos jie praleido mokykloje.

Kviečiame į parodą

Šie metai paskelbti Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metais. Senvagės gimnazijos mokiniai savo kūrybines mintis ir idėjas išguldė popieriuje. Kviečiame visus į mokinių kūrybinių darbų „Lietuvos piliakalniai“ ir „Tautinis kostiumas“ parodas.

Etikos diena

Moksleiviai baigiantis mokslo metams ir tarptautinės etikos dienos proga dėkoja administracijai, mokytojams ir visiems dirbantiems mokyklos darbuotojams už jų kantrybę ir pastangas ir už tai, kad mokiniams mokykloje buvo gera ir saugu.