„Interneto savaitė 2016“

Kviečiame prisidėti prie europinės iniciatyvos „INTERNETO SAVAITĖ 2016“ (Get Online Week), vyksiančios 2016 m. kovo 14–20 dienomis.

 

Iniciatyvos tikslas:

  • atkreipti visuomenės dėmesį į šiuolaikinių technologijų ir interneto naudą, pritaikymo galimybes, internete slypinčias grėsmes; 
  • dar mokyklos suole sudominti jaunuolius informatika, motyvuoti IT studijoms.
  • Šiam tikslui įgyvendinti Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias.

Šių metų „Interneto savaitė“ turi dvi kryptis:

  1. Skaitmeninė įtrauktis. Šia iniciatyva siekiama, kad pažangiomis technologijomis besinaudojantys gyventojai būtų informuoti apie tapatybių saugą internete, kibernetinį saugumą, IRT įgūdžius, kad taptų labiau pasitikinčiais interneto vartotojais.
  2. Skaitmeniniai įgūdžiai. Jaunimas skatinamas tobulinti e.įgūdžius, reikalingus darbui. Veiklos nukreiptos į IT specialybių žinomumo didinimą, gebėjimą susikurti internete savo gyvenimo aprašymą ir pasirengti karjerai.

Šią savaitę Jums siūlome:

„YouRock“ – tai jaunimo profesinis socialinis tinklas, kuris išmokys atrasti, įsivertinti ir patraukliai darbdaviams pateikti savo turimus įgūdžius, ir kuris labai pravers ieškant darbo vasarai ar pabaigus mokyklą.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą, rasite čia.

© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018