Netradicinė anglų kalbos pamoka

Ia kl. mokiniai projekte „Senvagės žiedai 2017“ piešė įvairių Didžiosios Britanijos regionų tautinius drabužius, patys pasirinkdami kokį regioną nori pristatyti.

Mokiniai tai darė labai noriai, susidomėję, taip pat labai domėjosi apie tų regionų tautinius, kultūrinius skirtumus.

Nupiešę savo tautinius kostiumus, aprašė drabužius, jų įvairumų skirtumus. Mokiniai pasakojo, ką jie iki šiol žino apie tautinius kostiumus Jungtinėje Karalystėje, jų ypatumus, palygino su Lietuvos tautiniu kostiumu. Žiūrėjome taip pat filmą senuoju Škotų dialektu, mokiniams šis filmas patiko, žiūrėdami komentavo, domėjosi apie škotus ir Škotiją. Po filmo vyko diskusija, visi noriai dalyvavo ir diskutavo.

Anglų kalbos mokytojos Violeta Petkevičiūtė ir Sigrida Bernotienė

2017-04-25

© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018