Akcija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“

Balandžio 7 dieną mūsų gimnazijoje vyko mokinių parlamento suorganizuota akcija, paremti organizaciją „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“.

 

Šios akcijos metu buvo iškabinti gimnazistų piešti plakatai, kuriuose atsispindėjo kvietimas į akciją, uvo parduodami mokinių, mokytojų ir administracijos iškepti įvairiausi skanėstai, organizacijos atvežtos raudonos nosytės.

Gimnazijos bendruomenė noriai pirkdama ir aukodama pinigus labai prisidėjo prie akcijos, kurios metu buvo surinkta 100 eurų ir 70 euro centų. Šiuos pinigus perdavėme organizacijai, kurios tikslas lankyti sergančius vaikus ligoninėse ir dovanoti jiems šypsenas.

Mokinių parlamento narė Ieva Giedraitytė

2017-04-27

  • DSC_0993
  • DSC_0996
  • DSC_0999
© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018