Sporto olimpiada 2016

Saulėtą birželio 1 d. rytą Senvagės gimnazijos mokiniai, svečiai  ir jaunieji sportininkai  iš Licėjaus rinkosi į centrinę gimnazijos aikštę iškilmingam olimpiados atidarymui. 

Tai vienas iš daugelio gimnazijos projektinės veiklos renginių. Šį sporto projektą rengė kūno kultūros mokytojai metodininkai Rūta Gadeckienė, Mindaugas Urbanavičius. Gimnazijos 6,7,I-III klasių mokiniai varžėsi lietuviškos olimpinės mylios bėgime, merginos tinklinio varžybose, vaikinai futbolo varžybose. 

Atidaryme dalyvavo ir sportininkus sveikino mūsų svečiai, linkėdami kuo geriau pasirodyti,   Krašto apsaugos ministras Juozas Oleka, keturių Olimpiadų misijos vadovas Algirdas Raslanas, Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas, Šnipiškių seniūnas Jonas Šerėnas. Gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė palinkėjo sportininkams aktyvaus dalyvavimo olimpiadoje, priminė, kad svarbiausia dalyvavimas, o ne rezultatas.  Atidarymo metu direktorė įteikė padėkas mūsų jauniesiems 6-7 kl. futbolininkams , už iškovotą pirmą vietą Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų futbolo varžybose, įteikė padėkas parodos sportine tematika laureatams Agnei Čepulytei 7 kl., Edvinui Naujokaičiui Ia kl., Motiejui Burbai 6 kl., Aurimui Gackui IIž kl. Paroda turėjo pasisekimą moksleivių ir svečių tarpe. Tai dailės mokytojos Daivos Sasnauskienės nuopelnas. 

Buvo ir muzikinis sveikinimas šventės dalyviams. Tai lietuvių liaudies patriotinė daina „Balnokit broliai žirgus“, o perfrazavus-ruoškime sportinę aprangą ir eikime į sporto aikšteles ir rungtyniaukime tarpusavyje. Dainavo mūsų gimnazijos mokiniai Faustas Ivanauskas IIIt kl., Domantas Čiapas IIIt kl., Paulius Pakšys IIIt kl., Emilis Čebatariūnas III t kl. Daininkus ruošė muzikos mokytoja Ingrida Grigonienė. 

Šventė praėjo puikiai. Prizų užteko visiems. 

Dėkojame sporto šventės rėmėjams –Senvagės gimnazijos tarybai, Šnipiškių seniūnijai, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, sporto draugijai „Žalgiris“, Futbolo akademijai „Žalgirietis“  už prizus skirtus nugalėtojams bei prizininkams. Taip pat buvo įteiktos atminimo dovanėlės sportiškiausioms  klasėms ir  svečiams.

Dėkojame klasių vadovams ir jų auklėtiniams už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje.

 Darna, grožis ir sveikata reikalauja ne tik lavintis mokslo ir meno srityje, bet ir visą gyvenimą užsiiminėti fiziniais pratimais, gimnastika. (Platonas)

 

 

Gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė (sporto olimpiados organizavimo darbo grupės koordinatorė)

Kūno kultūros mokytojas Mindaugas Urbanavičius (sporto olimpiados organizavimo ir vykdymo darbo grupės pirmininkas)

 

 

 • 1
 • 13310374_10206731027017812_1424109569174874601_n
 • 20160601_095342
 • 20160601_095410
 • 20160601_095449
 • IMG_1670
 • IMG_1684
 • IMG_1762
 • IMG_2115
 • IMG_2189
 • IMG_2209
 • IMG_2312
 

 

 

 

 

 

 

© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018