Bendruomenės futbolo turnyras

Penktadienį, rugsėjo 16 dieną, po pamokų gimnazijos bendruomenė skubėjo į stadioną stebėti antrojo bendruomenės futbolo turnyro Vilniaus mero taurei laimėti.

Praėjo lygiai metai, po mūsų gimnazijos stadiono atidarymo. Atidarymą vainikavo surengtos bendruomenės futbolo rungtynės, kurios jau tampa gražia tradicija. Tad ir šiais metais saulėtą ir šiltą rugsėjo 16 popietę įvyko bendruomenės futbolo turnyras Vilniaus miesto mero taurei 2016 laimėti. Dėl jos varžėsi net dešimt futbolo komandų: Lietuvos Respublikos Seimo, Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos kelių policijos, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Lietuvos medikų, Lietuvos futbolo federacijos, Vilniaus Žalgirio sirgalių „Pietų IV“, Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „Press‘as“, UAB „TOPsport bei Vilniaus Senvagės gimnazijos komandos. 

Šiemet turnyras vyko rato sistema – visos ekipos tarpusavyje susitiko po kartą, žaisdami 8 prieš 8, po septynias minutes. Šių metų turnyro nugalėtojais tapo ir pereinamąją mero taurę laimėjo Seimo komanda, 2-ąją vietą užėmė Lietuvos futbolo federacijos futbolininkai, trečioji atiteko Vilniaus miesto savivaldybės komandai. Mero taurę nugalėtojams įteikė Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Taip pat apdovanoti rezultatyviausias, jauniausias ir vyriausias žaidėjai, geriausias vartininkas. Vilniaus Senvagės gimnazija įsteigė korektiškiausios komandos apdovanojimą, kurį įteikė gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė. Rezultatyviausiu tapo futbolininkas, buvęs rinktinės žaidėjas, įmušęs penkis įvarčius Gražvydas Mikulėnas iš Seimo komandos, geriausias vartininkas – Aidas Medeišis iš tos pačios komandos nepraleidęs nei vieno įvarčio per visą turnyrą.

Diena buvo kupina emocijų, nepamirštamų akimirkų ir puikios nuotaikos. Tikimės, kad kitais metais panašiu laiku vėl susitiksime futbolo varžybose, tik jau Vilniaus mero taurei 2017 laimėti

Plačiau galima paskaityti čia.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018