Vilniaus mokyklų žaidynių futbolo varžybos

Gimnazijos 7 klasės berniukų komanda dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių futbolo (5x5) varžybose.

Pogrupio kovose Senvagės jaunieji futbolininkai įveikė Balsių progimnazijos, Jeruzalės progimnazijos, Sofijos Kovalevskajos progimnazijos komandas.  Pogrupyje užėmę I vietą dalyvavo pusfinalio kovose. Pusfinalyje  nugalėjo Žemynos progimnazijos komandą  ir pripažino V. Sirokomlės vidurinės mokyklos futbolininkų  pranašumą. Pusfinalio grupėje užimta antra vieta.

Į finalines varžybas gimnazijos sporto salėje susirinko keturios geriausios šio amžiaus Vilniaus miesto berniukų komandos. Dėl trečios – ketvirtos vietos žaidė Grigiškių Šviesos gimnazijos ir Senvagės gimnazijos berniukų komandos. Rezultatu 4:1 trečią vietą laimėjo Senvagės jaunieji futbolininkai. Dėl pirmos ir antros vietos susitiko S. Daukanto progimnazijos ir V. Sirokomlės vidurinės mokyklos žaidėjai. S. Daukanto progimnazija (6:2) iškovojo pirmą vietą, o V. Sirokomlės vidurinė mokykla – antra.

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos kamuoliais, diplomais, medaliais ir taurėmis.

Sveikiname trečios vietos laimėtojų  trenerį Gediminą Kontautą ir jaunuosius futbolininkus: Roką Baroną, Aleksą Genį, Egidijų Janukonį, Emilį Juodišių, Jorį Kazelską, Kajų Kazelską, Kajų Kontautą,  Kristupą Menčiūną, Rapolą Pašiušį, Edgarą Tamulyną, Mindaugą Tursą.

Kūno kultūros mokytoja Rūta Gadeckienė

• DSCN1949