Sporto olimpiada, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti

Vilniaus Senvagės gimnazijos mokiniai birželio 2 dieną susirinko į tradicinę sporto olimpiadą, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti.

Darna, grožis ir sveikata reikalauja ne tik lavintis mokslo ir meno srityje, bet ir visą gyvenimą užsiiminėti fiziniais pratimais, gimnastika. (Filosofas Platonas)

Atidarymo iškilmėms išsirikiavo 7, 8, I, III klasių mokiniai ir mokytojai, sportininkus sveikino ir gerų rezultatų palinkėjo gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė, Lietuvos edukologijos universiteto prof. habil. dr., keturių olimpiadų misijos vadovas Algirdas Raslanas. Sportininkus nuotaikingais šokiais pasveikino futbolo komandų palaikymo grupė „Džy Stars“, vadovė Gražina Urbonienė. 

Pirmieji į startą stojo Lietuviškos olimpinės mylios bėgikai. 7-8 klasių grupėje pirmas atbėgo Gytis Kiškis (8 kl.), antras – Ernestas Krištupas (7kl.), trečias – Joris Kazelskas (7kl).

I gimnazijos klasių grupėje greičiausia buvo Evelina Gerbutavičiūtė (Ib kl.), antra – Augustė Gerbutavičiūtė (Ib kl.), trečia – Augustina Jurgaitytė (Ia kl.). Vaikinų grupėje pirmais atbėgo du (Iž kl.) mokiniai – Martynas Jakubauskas ir Artūras Vilkancas, antras buvo Evaldas Mortūnas (Ib kl.), trečias – Žygimantas Bugenis (Ib kl.).

III gimnazijos klasių grupėje pirma atbėgo Rugilė Daugirdaitė (IIIb kl.), antra – Gabija Liepinaitytė (IIIc kl.), trečia – Rusnė Baliūnaitė (IIIc kl.). Tarp vaikinų pirmas finišavo Edvinas Morinas (IIIž kl.), antras – Laurynas Stukas (IIIb kl.), trečias – Edvinas Mortūnas (IIIb kl.).

Tinklinio aikštelėje, tarp 8, Ia, Ib klasių merginų vyko permaininga kova. Pirmą vietą iškovojo Ib klasės merginų komanda, antros – 8 klasės merginos, trečios – Ia klasės komanda.

III klasių grupėje kovojo dvi III klasių komandos. Laimėjo IIIb klasės merginos, antros – IIIa kl.

Futbolo aikštelėje 7-8 klasių tarpe pirmais buvo 8 kl. berniukai, antri – 7 kl.

Pirmas vietas užėmė Ib kl., Iž kl., IIIb kl. vaikinai. IIIž klasės vaikinų rinktinė susitiko su mokyklos ankstesnių laidų absolventų rinktine.

Vaikinai išbandė savo jėgas ir virvės traukime. Stipriausi buvo Ib kl. ir IIIb klasės vyrai.

Didelio susidomėjimo sulaukė konkursai – smiginio varžybose pirmą vietą laimėjo Erika Marija Solncevaitė (IIIc kl.), antrą – Gabija Tarasevičiūtė (IIIc kl.), trečią – Simonas Vaitkevičius (IIIa kl.).

Baudų mušimo konkurse pirmais buvo Ib kl. komanda, antrais – 8 kl. komanda.

Žongliravimo konkurse ilgiausiai kamuolį išlaikė Osvaldas Čipkus (IIIž kl.), antras – Gytis Paulauskas (IIIž kl.), trečias – Kajus Kontautas (7kl.).

Piešinių sportinė tematika konkurse pirmą vietą laimėjo Renata Masionytė (IVt kl.), 2 vietą – Goda Gaižiūnaitė (IVt) ir Ugnė Rupinskaitė (IIIb), 3 vietą – Simas Muliolis (IVa) ir Daina Rupinskaitė (Ib)

Šventės nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir asmeninėmis dovanomis. 

Dėkojame rėmėjams – Senvagės gimnazijos tarybai, Šnipiškių seniūnijai, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, sporto draugijai „Žalgiris“, futbolo akademijai „Žalgirietis“ už prizus ir dovanas nugalėtojams.

Dėkojame visiems dalyviams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą sporto olimpiadoje.

Kūno kultūros mokytojai Rūta Gadeckienė ir Mindaugas Urbanavičius

2017-06-20

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
© Miglė Šatkauskienė, Vilniaus Senvagės gimnazija, 2014-2018