MENININKĖS ZOE CHARLTON VIEŠNAGĖ GIMNAZIJOJE

Kovo 16 d. gimnazijoje lankėsi ypatingi svečiai: JAV menininkė ir pedagogė, profesorė Zoe Charlton, kurianti figūrinius piešinius, koliažus, instaliacijas ir animacijas, vaizduojančias asmeninį santykį su artimaisiais, patraukliais objektais ir peizažu. Kartu su menininke atvyko JAV ambasados Vilniuje komanda ir tapytojas, iliustratorius, gatvės meno kūrėjas Antanas Repečka.

Zoe ir Antanas papasakojo apie savo veiklas, pristatė savo darbus bei jaukioje, draugiškoje aplinkoje pravedė dailės dirbtuves menu besidomintiems gimnazistams – koliažo kūrimą.

Dalijamės akimirkomis iš menininkų Zoe Charlton ir Antano Repečkos praktinio seminaro mūsų gimnazistams.

Daugiau apie menininkės Zoe Charlton vizitą https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0zLEtCkkfWuPUzp8JH3jmH2aCQzavhMmXuZCxwEu6Ku6RnxEbWgiSpXw1BcDyo5W7l&id=100035478056202

Lauros Stepanauskaitės nuotraukos