Kaune susitiko Lietuvos mokytojai ir kūrėjai

Rugpjūčio 27 d. Senvagės gimnazijos atstovės Rūta ir Monika dalyvavo kultūrinės edukacijos intervencijų įvadiniame seminare „Patirtinis bendradarbiavimas: kūrėjai ir mokytojai“, kuris vyko Kauno verslo centre „Kauno dokas“. Mokytojai iš 40 į programą pakviestų Lietuvos mokyklų susipažino vieni su kitais, su įvairių kūrybinių sričių profesionalais, projekto koordinatoriais. Renginyje prisistatė kūrėjai, kurie kartu su mokyklomis įsitrauks į formalųjį ugdymo procesą. Senvagės gimnazija pakviesta antrus metus bendradarbiauti su asociacija ,,Kūrybinės jungtys“ projekte „Tyrinėjimo menas“. Esminis programos „Tyrinėjimo menas“ principas – partnerystė ir bendradarbiavimas tarp mokinių, mokytojų ir įvairių kūrybinių sričių profesionalų.
Šių mokslo metų projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ tikslas toliau padėti mokiniams ir mokytojams įgyvendinti gilų mokymosi procesą, kuris stiprina kūrybingumą ir kitas svarbiausias kompetencijas, žinių pritaikomumą ir išliekamumą, mokyklos bendruomeniškumą.
Nekantriai laukiame projekto starto ir tikimės prasmingo ir įtraukiančio bendradarbiavimo kuriant glaudesnį švietimo ir kultūros sričių ryšį.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rūta Čėsnienė
Gimnazijos psichologė Monika Petkevičienė