Konkursas „Vardan tos Lietuvos“

Lapkričio 22 d. I – II gimnazinių klasių mokiniai ir jų auklėtojai susirinko į konkursą „Vardan tos Lietuvos“. Senvagės gimnazijos  tradiciniame konkurse dalyvavo ir Vilniaus licėjaus dešimtokų komanda su jų mokytojais. Komandos rungėsi ne tik istorinėje viktorinoje, bet ir sportinėje rungtyje, atliko patriotinę dainą. Po atkaklios kovos, susumavus trijų rungčių rezultatus, paaiškėjo geriausiųjų  trejetukas. Tai Vilniaus licėjaus, IIa ir IIb klasių komandos. Konkurso dalyvius pasveikino ir prizus įteikė mokyklos direktorė Ana Staniukėnienė.
Konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, taip pat sekti dabartinės  kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Todėl istorinės viktorinos metu daugiau klausimų buvo skirta šio laikotarpio kariuomenei, kolektyviniam saugumui bei Lietuvos narystei NATO.
Istorijos mokytoja metodininkė Alma Čiapienė