Konstitucijos egzaminas

Mokiniai laikė Konstitucijos egzaminą. Štai kokios mintys ir įspūdžiai po egzamino
Gabija B. IV ž kl.
Konstitucijos egzaminas buvo ne itin sudėtingas, bet reikėjo atkreipti dėmesį į užduoties formuluotę bei atsakymų variantus. Įdomi atviro klausimo užduotis.
Almantas K. IV a kl.
Konstitucijos egzaminas asmeniškai buvo kiek kitoks negu tikėjausi, tai buvo ne vien gryni faktai, tiesiai ištraukti iš konstitucijos, bet ir įvairių įstatymų taikymas vienoje ar kitoje situacijoje.
Ieva V. IV a. kl
Man pasirodė gana sunkus ir klausimai sudėtingai suformuluoti
Nojus Ž. 6 ž kl.
Man Konstitucijos egzaminas buvo labai lengvas, nes daug klausimų buvo iš neseniai vykusių Seimo rinkimų, pvz., kiek Seimo narių, kas vadovauja Seimui, kokios Seimo sesijos, nuo kelių metų balsuojama, kas kviečia Seimą į pirmą posėdį ir t.t. Per TV ir mano apsuptyje dažnai girdžiu temas apie politiką, įstatymus , Konstituciją ir t.t. Atsakiau 15  iš 15.
Justas Nojus J. 6 ž kl.
 Egzaminas nebuvo labai sunkus, aš surinkau 14/15, jei būtų patogi galimybė, dalyvaučiau ir kitąmet. Tik gaila, kad neparodė, kuriame klausime suklydau.
Greta D. IV a kl.
Konstitucijos egzamine buvo klausimai, kuriuose teko gerokai pamąstyti, tačiau tuo pačiu metu jie parodė, kiek mes žinome apie mūsų valstybės įstatymus ir paskatino daugiau jais pasidomėti.
Meda J. IV a kl.
2020 metų Konstitucijos egzaminą laikėme namuose. Šį kartą jis buvo trumpesnis ir, mano nuomone, lengvesnis, tikrai neblogai sekėsi. Džiugu, kad tradicija tęsiama, egzaminas  – puiki proga išsamiau susipažinti su valstybės įstatymais.