Lietuvos valstybės keliu

Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus miesto meras, kartu su Švietimo, kultūros ir sporto departamentu, kviečia Jus dalyvauti šių metų jaunimo eisenoje „Lietuvos valstybės keliu“!

Suburkite mokyklos bendruomenę ir Vasario 16-ąją, 10 val., susirinkime į Vilniaus Katedros aikštę, kur nešini trispalvėmis ir Jūsų mokyklų vėliavomis bei būgnais ir kitais mušamaisiais, žygiuosime Vilniaus senamiesčio gatvėmis ir su pakilia nuotaika švęsime Vasario 16-ąją.

Prašome Jūsų pasidalinti šiuo kvietimu į eiseną su savo mokyklos bendruomene ir patalpinti jį mokyklos interneto svetainėje, išsiųsti per el. dienyną ar kt. būdais, kad šventėje sudalyvautų kuo gausesnis mūsų būrys!

Taip pat nepamirškite iki 2019-02-13 d. 17 val. užpildyti ir šią trumpą apklausą: https://goo.gl/forms/ePqJN6GnXeXIwvQ23, dėl dalyvavimo eisenoje.

Iki susitikimo Vasario 16-ąją!