Kviečiame prisidėti prie europinės iniciatyvos „INTERNETO SAVAITĖ 2016“ (Get Online Week), vyksiančios 2016 m. kovo 14–20 dienomis.

Plačiau

Kovo 9 d. mūsų gimnazijoje viešėjo Jo Ekselencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

Plačiau

Vilniaus Senvagės gimnazijos mokiniai vasario 11 d. dalyvaus pilietinėje iniciatyvoje „Amžinoji ugnis“ Vilniuje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo.

Plačiau

„Nusiteikimas lavinti tik kūną, atmetant mintį ir dvasią – žemina žmogų.

Plačiau

2015 m. kovo 27 d. jau vienuoliktus metus Vilniaus Senvagės gimnazijoje vyks tradicinis projektas – misterija „Senvagės žiedai 2015“.

Kviečiame mokinių tėvelius, globėjus apsilankyti mūsų gimnazijoje kovo 27 dieną 12 val.

Plačiau

2015 m. vasario 24 d. mūsų mokiniai dalyvavo tarptautiniame konkurse „Kalbų Kengūra 2015“.

Plačiau

Kovo 10 d. visa gimnazijos bendruomenė šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį.

Plačiau

Šių metų vasario 20 dieną 17 val. visi rinkosi į kruizą „Senvagė – Šimtas – Senvagė“. Deja, kruizas tai tik šimtadienio šventės tema.