Mokinių įspūdžiai apie kino filmą „Tarp pilkų debesų“

Mokinių įspūdžiai apie kino filmą ,,Tarp pilkų debesų‘‘

Spalio 23 d. II b klasės mokiniai lankėsi kino teatre ir žiūrėjo ką tik pasirodžiusį filmą „Tarp pilkų debesų“.
Filmas visiems labai patiko, jį rekomenduotų pažiūrėti visiems bendraamžiams. O toliau – mokinių mintys:
Vytautas: „Filmas atskleidė savitą požiūrį į tremtinių gyvenimą. Tam tikri vaizduojami įvykiai turėtų paliesti kiekvieno žmogaus širdį“.
Reda: „Mane sukrėtė tuometinis požiūris į žmogų, jo gyvybę“.
Irmantas: „Po filmo aš nustebau: kiek daug pamačiau ir sužinojau apie lietuvių tremtį“„.
Erika: „Filmas buvo įdomus ir naudingas. Šį filmą pažiūrėčiau dar kartą“.
Dorotėja: „Filmas patiko, nes jame pavaizduoti tikri įvykiai. Jame labai pabrėžiamos vertybės“.
Kirilas: „Labai patiko. Filmas labai įtraukia, atrodo, kad išgyveni tai, ką patyrė tremtiniai“.
Aurimas: „Tai filmas, kuris atskleidžia tikėjimą, viltį, meilę. Mane sužavėjo pagrindinė veikėja Lina“.
Gabija: „Manu, šis filmas neatspindi visų emocijų, kurias sukėlė knyga. Bet filmą verta pamatyti, nes tai mūsų istorija“.
Vytas: „Filmas labai patiko, nes privertė pajausti skaudžią mūsų istoriją“.
Robertas: „Filme puikiai atskleidžiami tremtinių gyvenimo sunkumai, išgyvenimai, emocijos“.
Viktorija: „Skaitant istorijos vadovėlį, nepajusi žmonių skausmo, to meto realybės, žiaurumo. Filme gali visą tai išgyventi kartu su pagrindiniais herojais“.
Lina: „Šis filmas man pasirodė išskirtinis: savo atmosfera, liūdesiu, skausmu, o tuo pačiu ir meile, šiluma bei viltimi“.

Istorijos mokytoja Gitana Pranckūnienė