Mokinių projektas „Ar apsivilksi dilgėlių marškinius?“

Projekto idėją mokiniams pasiūlė ir  veiklą  koordinavo  mokytojai Rūta ir Jonas.Projekte dalyvavo mokiniai iš 5, II ir III klasių.
Mokiniai  surinkę medžiagą  iš skirtingų šaltinių apie dilgėles turėjo sukurti 1 minutės filmą arba komiksą  pasirinkta atlikimo technika. Mokiniai rinko patarles, priežodžius apie dilgėlę, skaitė pasaką apie dvylika brolių, juodvarniais lakstančių, aiškinosi ir dilgėlių ir marškinių simboliką tautosakoje,  domėjosi gydomosiomis ir kitomis šio augalo savybėmis. Teatro mokytojas Jonas supažindino su įvairiomis filmų kūrimo priemonėmis, patarė, kuri technika geriausiai tiktų vienai ar kitai mokinių idėjai įgyvendinti.Mokiniai iš surinktos medžiagos kūrė scenarijus, jais dalinosi,  o galutinis rezultatas – filmai. Labai džiaugiamės įsitraukusiais į  šį projektą mokiniais ir jų originalais darbais. Tikimės, kad mokiniai praplėtė ir pagilino žinias, išmoko naujų dalykų. Šviesios ir įdomios jums vasaros, mokiniai!
Dalinamės mokinių kūrybiniais darbais.