Nacionalinė karjeros savaitė 2018

Lapkričio 19-24 dienomis vyko Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitė, kurios tikslas – moksleivių profesinis orientavimas. Šią savaitę organizuoja projektas „Būsiu“. Jos metu įvairių sričių profesionalai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, diskutuoja apie iššūkius, galimybes ir stereotipus renkantis profesiją.  Mūsų gimnazijoje lankėsi svečias iš Martyno Mažvydo bibliotekos Matas Baltrukevičius. Jis susitiko su I, III klasių moksleiviais ir papasakojo apie savo karjeros kelią nuo mokyklos suolo iki profesionalaus žurnalisto darbo žinių portale „Bernardinai“ bei pasidalino dabartinio darbo didžiausioje Lietuvos bibliotekoje privalumais. Matą drąsiai galime vadinti mūsų gimnazijos draugu: jis pernai taip pat bendravo su mokiniais, vedė edukacinius renginius M. Mažvydo bibliotekoje ir pažadėjo atvykti kitais metais pristatyti savo rengiamą knygą apie profesorių Vytautą Landsbergį.

Mokytoja Gitana Pranckūnienė