Nereali pamoka

Gruodžio 14 d. II a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje-išvykoje Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Antano Gustaičio aviacijos institute (AGAI).
Iš pradžių vyko pažintinė paskaita apie VGTU studijų programas. Po to II kurso studentas Aleksandras, būsimasis orlaivių pilotas, supažindino su reikalavimais, kurie keliami ketinantiems studijuoti aviacijos institute, studijų programomis, praktiniais užsiėmimais.
Po to VGTU Aeronautikos laboratorijos vedėjas Aleksandras Lapušinskij vedė ekskursiją po laboratorijas. Įdomu buvo pamatyti, kaip atrodo skrydžių valdymo, skrydžių treniruočių, orlaivių mechanikos, bepiločių orlaivių gamybos ir panaudojimo laboratorijos.
Vizito metu mokiniams buvo organizuotas praktinis užsiėmimas, kurio metu jie ne tik susipažino su mėtomų sklandytuvų gamybos technologijomis, bet ir patys juos pasigamino. Artėjant Kalėdoms, nustebino ir pirmoji skraidanti eglutė, kurią sukonstravo studentai. Mokiniai, pasigaminę sklandytuvus, juos išbandė lauke.
Daug gerų emocijų paliko ši ekskursija, kurią mokiniai įvardijo kaip nerealią.

Mokytoja Gitana Pranckūnienė