Netradicinių pamokų galia

Kai 2b klasę ištiko izoliacija bei karantinas, praradome galimybę nukeliauti į Vilniaus botanikos sodą. Bet tada dar nesupratome, ko netenkame… Nuvykti pavyko birželio 9 d.
Netradicinių pamokų galia yra tada, kai kiekvienas vaikas turi didesnį šansą atrasti save, kai džiaugsmas susidraugauti, pasidalinti, pavaišinti vienas kitą ir padėti, tampa taip artima ir kasdieniška. O ką kalbėti apie tokius įvykius kaip, kad pamatyti žirgą, sužinoti, kaip jis miega, kodėl voliojasi ir kuo jis naudingas mūsų žemei… Tai patirtis, juk susipažinome su nauju augalu, galėjome pauostyti gėlę. Vaikai tokioje patirtyje labai atsiskleidžia, ypač tie, kurie per pasaulio pažinimą surinko netokį reikiamą balų kiekį, tada jų akys tampa didelės ir plačios, šypsena nusispalvina džiaugsmu ir viskas tampa taip gražu. Jie prašo ir prašo mokytojos pažiūrėti į jų naujai atrastą augalo lapą, šakelę, medį. Jų smalsumas padvigubėja ir pažinimo džiaugsmas persipina su tikrąją patirtimi.
 Štai tokia ta netradicinių pamokų galia!
P. S. Ledai kavinėje tampa patys skaniausi, kai valgai su visais kartu 
Rasa B.