Pamoka netradicinėje aplinkoje – ekskursija po Vilnių

Pamoka netradicinėje aplinkoje – ekskursija po Vilnių

Spalio 23 dieną pamoką netradicinėje aplinkoje nusprendėme skirti klajonėms po Vilniaus senamiestį. Prieš ekskursiją žemėlapyje pažymėjome objektus – gatves, pastatus –  ir juos sunumeravome ta tvarka, kuria ketinome aplankyti. Kiekvienas gimnazistas gavo savo objekto numerį. Kelionę pradėjome nuo geležinkelio stoties – tai ir buvo mūsų pirmasis pastatas. Ėjome numatytu maršrutu, ir pakeliui kiekvienas mokinys fotografavo jam skirtą objektą, kurių viso buvo numatyta 24. Kelionė sukėlė daug emocijų, nes vaikštinėdami radom tokių įdomių vietų, apie kurių egzistavimą daugelis gimnazistų net neįtarė: „Čia Vilnius? Nerealu..“
Grįžę po ekskursijos, vaikai surado daugiau medžiagos apie aplankytas vietas, ir vieną anglų kalbos pamoką skyrėme mūsų ekskursijos pristatymui. Vėl pakartojome visą maršrutą, tik šįkart klasėje žiūrėdami mokinių nuotraukas ir klausydami informacijos anglų kalba.
Smagu, kad vaikams ekskursija ne tik neprailgo, bet ir atsirado noras aplankyti dar daugiau vietų, kurių Vilniuje apstu.

Anglų kalbos mokytojai Jurgita Tamulaitytė ir Artūr Brižacha