Pilietiškumo konkursas „Vardan tos Lietuvos“

Lapkričio 23 d. visa Lietuva mini Kariuomenės dieną. Šiais metais ši diena ypatinga, nes Lietuvos kariuomenė švenčia šimtmetį. Šią dieną paminėjome ir gimnazijoje, kur vyko tradicinis I-II gimnazinių klasių konkursas „Vardan tos Lietuvos“.
Konkurse dalyvavo trys I gimnazinės klasės, trys II gimnazinės klasės ir pirmą kartą šiais metais kaip komanda dalyvavo Jaunųjų šaulių būrelio nariai, kurie renginio pradžioje parodė rikiuotės pratimus. Patį konkursą sudaro keli etapai. Pirmiausia klasių komandos įveikia improvizuotą kliūčių ruožą, o vėliau vyksta viktorina ir patriotinės dainos atlikimas. Komandos itin aktyviai varžėsi visose rungtyse, o geriausią rezultatą parodė ir pirmąją vietą laimėjo II b klasės gimnazistai.
Džiaugiamės, kad renginyje dalyvavo ne tik I ir II gimnazinių klasių gimnazistai, mokytojai, bet į svečius užsuko ir keli buvę gimnazistai, kurie šiuo metu atlieka savanoriškąją karo tarnybą. Taip pat savo apsilankymu nudžiugino ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kursantai, kurie pristatė, kaip vyksta mokymai karo akademijoje, o vėliau prisijungė prie konkurso „Vardan tos Lietuvos“ vertinimo komisijos.