Pradinukų klasės virto Europos šalių atstovybėmis

Gegužės 9 d. yra minima Europos diena. Šiemet mūsų gimnazijos pradinukai iš anksto pradėjo ruoštis šiai dienai. Kiekviena klasė virto tam tikros Europos valstybės atstovybe. O patys pradinukai, gavę kelionių pasus, turėjo ne tik apsilankyti kitų klasių atstovaujamose valstybėse, bet ir atsakyti į pateiktus klausimus. Aplankę visas klases-valstybes, mokiniai balsavo už labiausiai pasipuošusią ir pasiruošią klasę, o baigiamojo forumo metu dar kartą susirungė dėl daugiausiai išmokusios klasės titulo. Netruko šurmulio, juoko, nuoširdžių šypsenų ir džiaugsmo šūksnių. Vaikai spinduliavo puikia nuotaika! Organizatoriai dėkoja visoms klasėms, dalyvavusioms renginyje ir dar kartą sveikina 2d  – „Labiausiai pasiruošusią klasę” ir 3a – „Daugiausiai išmokusią klasę”! Prie renginio prisidėjo Europos informacijos centras, kuris pasirūpino dovanomis. Taip pat nuoširdžiai dėkojame mokyklos administracijai už palaikymą ir galimybę įgyvendinti idėjas.
Pradinio ugdymo mokytojos Ina ir Rūta K.