Projektas „Keliauk Lietuvoje“

Penktus metus Senvagės gimnazistai aktyviai dalyvauja Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungos bendradarbiaujant su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru ir ŠMŠM organizuojamuose projektuose.
Šią vasarą liepos 15-21 d. d. projektas „Keliauk Lietuvoje“ prasidės Kulautuvoje. Į stovyklą susirinks Biržų, Radviliškio, Šalčininkų, Merkinės, Juodšilių, Maišiagalos, Musninkų, Kauno bei Senvagės gimnazijos mokiniai. Stovykloje vyks kraštotyrinės medžiagos rinkimo bei jos panaudojimo savo krašto garsinimui mokymai. Bus surengtos kūrybines dirbtuves: dalyviai mokysis senųjų lietuviškų amatų, tradicinio muzikavimo, dainavimo ir šokių.
Mokyklų komandos kurs savo krašto Turizmo informacijos centro modelį, planuos būsimas veiklas, generuos idėjas.
Linkime sėkmės mūsų komandai!
Daugiau apie projektą skaitykite www.lekus.lt

Įgyvendinti projektai;

2014 m. „Cykioj dūšioj dzidelė širdzis“;

2016 m. vaizduojamojo meno konkursas „Mano piliakalnis“;

2016 m. „Kelionė po Lietuvą“ (gamtos, kultūros saugomi objektai);

2017 m. „Kelionė po Lietuvą“ (išnykusių kaimų įpaminklinimas);

2018 m. „Lietuvių etninės kultūros atspindžiai fotografijoje”.