Projekto „Atliekų kultūra“ pristatymas

Gimnazijos prioritetas – ekologija bei aplinkosauga,  todėl nudžiugome, kada sulaukėme žinių, jog pas mus bus pristatomas projektas apie „Atliekų kultūrą“.

Gruodžio 13 d. gimnazijos aktų salė susibūrė I, II bei III klasių gimnazistai, kur jų laukė Artūras Sejavičius ir šauni komanda. Jie pristatė informaciją apie rūšiavimo įpročius, organizavo interaktyvius žaidimus, pristatė video reportažą. Už aktyvų dalyvavimą gimnazistai gavo įvairių prizų.

Tikime, kad pristatyta informacija buvo naudinga tiek gimnazistams, tiek mokytojams, kurie dalyvavo pristatyme. Atliekos ir jū rūšiavimas bei kelias iki sąvartynų daugeliui žmonių įsivaizduojamas klaidingai. Todėl šio projekto tikslas ir yra supažindinti kuo įmanoma daugiau žmonių su informacija apie rūšiavimą, apie perdirbimą ir apie stambiųjų atliekų aikšteles.