Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!

Birželio 11 d. 14 val. įvyko šventinis projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” renginys šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, kuriame dalyvavo ir Senvagės gimnazijos komanda. Drauge į alumnystę išlydėjome aštuntąją „Renkuosi mokyti!“ mokytojų kartą ir 14 projekte dalyvavusių mokyklų. Senvagės gimnazijos komanda –  direktorė Ana Staniukėnienė, pradinių klasių mokytoja Rasa Snukiškienė, tikybos mokytoja Elena Černiennė, matematikos mokytoja Jurga Donelienė, lietuvių kalbos mokytoja Rūta Čėsnienė – įsitraukė į projektą šiemet ir tapo jau dešimtosios projekto „Renkuosi mokyti!“ kartos dalyve. Tapome viena iš 24 šių metų projekto mokyklų bendruomenių, pasirengusių eiti pokyčių keliu. Projektas tęsis dvejus metus.