„Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“

Mūsų mokykla pateko į naują programos etapą projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Projekto tikslas – sutelkti projekte dalyvaujančias mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Šiandien jau vyks susitikimas su kandidatais į mokytojų pozicijas, o birželio 11 d. 14 val. vyks iškilmingas projekto atidarymo renginys Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, bei bendras visų projekto dalyvių susitikimas. Į šį renginį kviečiama visa mūsų gimnazijos komanda:
Pokyčio komandos nariai

Direktorius Ana Staniukėnienė

Pavaduotojas Daiva Lebednikaitė

Mentorius Elena Černienė, tikyba

Mokytojas 1 Rūta Čėsnienė, lietuvių k.

Mokytojas 2 Rasa Snukiškienė, pradinis ugdymas

Mokytojas 3 Jurga Donelienė, matematika