Sugrįžome į vaikystės pasaulį

Sugrįžome į vaikystės pasaulį

Netradicinės integruotos pamokos kitoje aplinkoje – puiki galimybė II a klasės Senvagės gimnazijos mokiniams įgyvendinti savo svajonę – sugrįžti į vaikystę. Tą galima padaryti apsilankius Žaislų muziejuje.

Žaislų muziejaus tikslas – ne tik atskleisti žaislų bei žaidimų unikalumą, bet suteikti galimybę juos vietoje išmėginti. Seniausias, žinomiausias, rečiausias, mažiausias, didžiausias, brangiausias – tokiais eksponatų apibūdinimais dažniausiai pasitinkami muziejaus lankytojai. Žinoma, ne mažiau unikali ir įdomi kiekvieno žaislo atsiradimo istorija.

Apsilankymas muziejuje verčia pažvelgti į žaislų pasaulį kitomis, suaugusiojo, akimis. Ir ne tik: istorinis paveldas rodo, kad ir senais laikais žaislų kūrimas buvo išradingas procesas.

Lietuvių k. mokytoja metodininkė Raimonda Kisielienė