Susitikimas su buvusiu mokiniu Martynu Mickėnu

Visada smagu, kai savo gyvenimo patirtimi dalinasi kiti. Šiandien pilietiškumo pamoką I, II ir III klasių gimnazistams vedė buvęs mūsų gimnazijos mokinys Martynas Mickėnas. Martynas ne tik dirba reklamos bei kino pramonėje, bet yra aktyvus Šaulių sąjungos narys.

Susitikimo metu M. Mickėnas papasakojo savo kelią nuo mokyklos baigimo iki šių dienų. Įdomu tai, kad buvęs mokinys po mokyklos baigimo įstotojo mokytis chemijos universitete, bet gyvenimo kelias nuvedė į kino ir reklamos pramonę, kur prisideda prie kūrimo ir prodiusavimo proceso. Gimnazistams buvo įdomu išgirsti ir apie veiklas Šaulių sąjungoje.

Susitikimo pabaigoje visi bendrai sutarė, kad svarbiausia yra norėti būti pilietiška asmenybe, o tada visi keliai galimi ir atviri.