Svečiuose žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius

Gruodis prasidėjo įkvepiančiai!  Gruodžio 2 d. su Senvagės gimnazijos ir Vilniaus licėjaus mokiniais smagiam pokalbiui susitiko žurnalistas, keliautojas, šaulys Vytaras Radzevičius.  Išgirdome apie žurnalisto kelio pradžią. Apie įsimintinas keliones, kurios prasidėjo iš karto po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir koks jausmas, kada keliaudamas po tolimas šalis sovoki, jog mažai  kas žino, kur yra Lietuva.
Prisiminė pirmąją  ekspediciją 2006 m. į Afriką. Kelionėje užfiksuota filmuota medžiaga tapo pirmąja kelionių laida –  „Afrika.lt”, kuri sulaukė labai daug dėmesio. Taip prasidėjo ekspedijos, kurių buvo jau apie 15. Ilgiausiai trukusi išvyka buvo 36 dienų, trumpiausia  – 28 dienų.
Pasidalino šviežiausiais įspūdžiais iš paskutinės gurmaninės kelionės po Boliviją, tiksliau La Pasą. Kaip matė visą politinę situaciją pabėgus Bolivijos prezidentui iš šalies ir kokie užklupo sunkumai, norint saugiai pasitraukti iš miesto.
Susitikimą pabaigėm smagiai. Vytaras Radzevičius