Šiandien Prezidentė Dalia Grybauskaitė Paramos vaikams centre davė startą „Tėvų linijos“ pradžiai.

Plačiau

Kovo 9 d. mūsų gimnazijoje viešėjo Jo Ekselencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

Plačiau

Kviečiame aktyviai dalyvauti Atvirų durų dienose mūsų gimnazijoje vasario 29 – kovo 4 dienomis.

Plačiau

2015 m. vasario 24 d. mūsų mokiniai dalyvavo tarptautiniame konkurse „Kalbų Kengūra 2015“.

Plačiau

2015 m. kovo 27 d. jau vienuoliktus metus Vilniaus Senvagės gimnazijoje vyks tradicinis projektas – misterija „Senvagės žiedai 2015“.

Kviečiame mokinių tėvelius, globėjus apsilankyti mūsų gimnazijoje kovo 27 dieną 12 val.

Plačiau

Šių metų vasario 20 dieną 17 val. visi rinkosi į kruizą „Senvagė – Šimtas – Senvagė“. Deja, kruizas tai tik šimtadienio šventės tema.

Plačiau

Kovo 10 d. visa gimnazijos bendruomenė šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį.

Plačiau

Mūsų gimnazija prisijungė prie visuotinės akcijos „Lietuvai ir man“.