Pagal programą II klasių gimnazistai šiuo metu mokosi apie partizaninį karą.

Plačiau

Sausio 12 dieną gimnazijoje vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.

Plačiau

Sausio 16 d. III–IV klasių gimnazistams vyko netradicinė ekonomikos pamoka „Karteliai“.

Plačiau

Sausio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo jungiamojoje galerijoje iškilmingai buvo atidaryta Nacionalinio piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto Laisvės gynėjų dienai geriausių darbų paroda.

Plačiau

Šių metų sausio 11 d. Europos klubas su vokiečių kalbos mokytoja Ilona Bingeliene vykome į Europos informacijos centrą, esantį Gedimino pr. 16.

Plačiau

Sausio 10 d. mūsų gimnazijoje lankėsi buvęs mokinys, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės S2 viršininkas, kapitonas Mindaugas Masiulionis ir jo kolega.

Plačiau

Šiandien, sausio 15 dieną, gimnazijos jaunieji šauliai garbingai pakabino valstybinę vėliavą.

Plačiau

Gruodžio 20 d. oficialiai atidarytas kabinetas, skirtas kurti, bendrauti, bendradarbiauti, tai erdvė, kurioje mokinių parlamentas gali burtis diskusijoms, idėjų generavimui, savo aktyvios veiklos strategavimui.