Balandžio 20 d. gimnazijos bendruomenė prisijungė prie visuotinės tvarkymo iniciatyvos „Darom 2018“.

Plačiau

Kovo 13 d. 8 klasės mokiniai kartu su dvyliktokėmis Migle ir Aukse bei anglų kalbos mokytoju Artūru lankėsi Riešės žirgyne.

Plačiau

Balandžio 13 dieną gimnazijoje įvyko tradicinis projektas „Senvagės žiedai 2018: šimtmečio lobynas“, skirtas valstybės šimtmečiui paminėti.

Plačiau

Kovo 8 d. mūsų gimnazijos III klasių mokinių atstovai dalyvavo Seime vykusiame susitikime su Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signatarais.

Plačiau

Kovo 19-25 dienomis Senvagės gimnazijoje vyko į patyčių stabdymą bei draugiško, pagarbaus elgesio skatinimą sutelkta akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“.

Plačiau

Jau devintą kartą organizuojama respublikinė mokinių konferencija „Skaityti – tai sėdėti ant pasaulio stogo“ vyko kovo 8 d. Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Plačiau

Kovo 14 dieną gimnazijoje vyko netradicinė istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamoka. Ją vedė ekspedicijos „Misija Sibiras‘ 17“ dalyvė Simona Budreckaitė.

Plačiau

Kovo 6 d. pilietiškumo pamoką gimnazistams vedė žurnalistas Edmundas Jakilaitis.