Ugdymo karjerai renginiai

Rugsėjo  18  d.  gimnazijos abiturientai susitiko su projekto „Pasaulio studentai“ atstove Auguste Ugenskaite. Ji papasakojo apie studijas užsienyje, „Skype“ pagalba tiesiogiai susisiekė su užsienyje studijuojančiu lietuviu, kuris moksleiviams papasakojo apie studijas Didžiojoje Britanijoje, atsakė į klausimus. Vėliau Augustė pristatė projekto rėmėjo „Fox“ veiklą ir nemokamas konsultacijas moksleiviams.

Spalio 4 d. gausus būrys IV klasių mokinių apsilankė tarptautinėje parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018“ Litexpo parodų centre. Parodos šūkis  – priimk sprendimą sužinojęs ir pabandęs ! Čia vyko daug įdomių paskaitų, susitikimų.  Parodoje buvo galima susitikti ir diskutuoti apie studijas užsienyje net su 53 užsienio universitetų ir vidurinių mokyklų atstovais iš įvairių pasaulio šalių. Parodą organizavo  edukacinė bendrovė  „KALBA“. Kūrybinių dirbtuvių zonoje  moksleiviai galėjo atlikti užduotis, kurios imitavo realias veiklas studijų metu. Darnaus žmogaus centre  moksleiviai galėjo gauti įvadinę karjeros konsultaciją ir bent kelis patarimus apie pirmus karjeros žingsnius. Taip moksleiviams buvo lengviau orientuotis studijų pasirinkimo gausoje bei atsirinkti, kas tinkamiausia būsimam studentui.

Spalio 9 d. gimnazijoje svečiavosi „KALBA“  atstovas Lukas Vaičiulis. Jis susitiko su III-IV klasių gimnazistais. Susitikimo metu buvo kalbama apie karjeros galimybes, buvo pristatytos studijų užsienyje galimybės.

Spalio 11 d. aktų salėje  moksleiviams buvo pristatytas šių metų „Studenfestas“.

Ateitis yra kiekvieno iš mūsų rankose, nebijokime pažinti ir bandyti, tol, kol pasiseks!

Mokytoja Gitana Pranckūnienė